محل تبلیغات شما

محل تبلیغات شما

محل تبلیغات شما

آخرین های گزارش

بیش از یک ماه

دو شنبه, 09 بهمن 1396 00:31 گزارش
فرامرز جوادی چروده
جشنواره زمستانه لوازم خانگی سامسونگ ازدست ندهید همه ما عادت داریم برای هر خرید بارها و بارها به فروشگاه‌های مختلف سر بزنیم تا شاید قیمتی مناسب‌تر پیدا کنیم. وقتی پای خرید‌های بزرگ‌تر مثل جهیزیه عروس در میان باشد که باید چند دستگاه را با هم بخریم، این رفت و آمدها تا چند برابر بیشتر هم می‌شود.

اما گاهی فرصت‌هایی خاص دست می‌دهد که باید جنبید و بهترین خرید‌ها را انجام داد. شرکت سامسونگ اکنون یکی از همین فرصت‌های غنیمت را برای شما ایجاد کرده است. جشنواره زمستانه سامسونگ فرصت مناسبی است تا ضمن خرید جدیدترین محصولات این شرکت، جوایز نقدی ارزشمندی را هم هدیه بگیرید.در این جشنواره برای کسانی مانند نوعروسان که قصد خرید چند دستگاه مختلف را دارند، طرحی در نظر گرفته شده تا با خرید سبد ویژه از هدیه ۲۰ میلیون ریالی بهره‌مند شوند.

جشنواره لوازم خانگی

جشنواره زمستانه سامسونگ برای خریداران لوازم خانگی طرحی را پیش‌بینی کرده تا با خرید سبد‌ ویژه‌ای شامل جاروبرقی Prince، مایکروفر SAMI 12، ماشین ظرفشویی D164، ماشین لباسشویی H147 و یخچال رومانو هدیه نقدی ۲۰ میلیون ریالی دریافت کنند. به جز این برای خرید هر یک از محصولات سامسونگ هدیه‌ای ارزشمند در نظر گرفته شده است که بر این اساس خریداران لوازم خانگی سامسونگ از  ۵۰۰ هزار تا ۱۰ میلیون ریال هدیه نقدی دریافت خواهند کرد.از میان محصولات متنوع لوازم خانگی سامسونگ سه مدل یخچال رومانو، French5 و French4 هدیه نقدی ۱۰ میلیون ریالی را شامل می‌شود. پس از آن یخچال‌های ساید بای ساید FSR هستند که خریداران سه مدل FSR2، FSR12 و FSR14 هدیه ۷ میلیون ریالی را دریافت خواهند کرد. جدیدترین نسل ماشین‌های لباسشویی سامسونگ به اسم ادواش، از دیگر محصولاتی هستند که با هدایای مناسب در این جشنواره ارائه شده است. در روزهای جشنواره می‌توانید لباسشویی خودتان را به ادواش‌های مدل Q1479 یا Q1468 ارتقا داده و از هدیه ۲ میلیون ریالی بهره‌مند شوید. یا ادواش مدل J1477 را انتخاب کنید که در این حالت هدیه‌ یک و نیم میلیون ریالی به شما اهدا خواهد شد. البته لیست محصولات عرضه شده در جشنواره زمستانه سامسونگ به همین جا ختم نمی‌شود. انواع ماشین‌های ظرفشویی، مایکروفر و جاروبرقی هم با هدایای متنوع انتظار شما را می‌کشند. در یک کلام می‌توان گفت اگر قصد خرید وسیله‌ای نو برای خانه‌تان دارید، چه خریدی کلی مثل جهیزیه عروس‌خانم یا خرید‌های موردی مثل ارتقای یخچال و لباسشویی، پیش از هر تصمیم‌گیری حتما نگاهی به هدایای نقدی ارائه شده در جشنواره زمستانه سامسونگ داشته باشید. جشنواره زمستانه سامسونگ از اواسط دی ماه آغاز شده و تنها برای مدتی محدود ادامه خواهد داشت. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد جشنواره زمستانه سامسونگ می‌توانید به سایت سامسونگ به نشانی www.samsung.com یا سایت سام سرویس (samservice.com) مراجعه کنید.

درباره شرکت سامسونگ الکترونیکس

سامسونگ الكترونيكس الهام‌بخش دنیا است و آينده را با ايده‌های نو و فناوري‌هاي خلاقانه و کاربردی اش شكل مي‌دهد. حاصل خلاقیت و نوآوری بی‌وقفه سامسونگ، دگرگونی و ارائه تعریفی نوین در دنیای تلویزیون ها، گوشی های هوشمند، دستگاه‌های پوشیدنی، تبلت ها، دوربین‌ ها، لوازم دیجیتال، تجهیزات پزشکی، سیستم‌های شبکه و قطعات نیمه‌رسانا و نمایشگرهای حرفه‌ای است. برای اطلاعات بیشتر و دریافت آخرین اخبار، می‌توانید به وب‌سایت http://news.samsung.com  مراجعه کنید.

انتهای پیام